Aktuality

LETNÍ SOUSTŘEDĚNÍ NA SNĚŽNÍKU SE NÁM BLÍŽÍ

1. TERMÍN PŘÍPRAVKA A ŽACTVO 3.7. - 9.7.2017 MAX POČET MÍST 35 ZBÝVÁ 23 MÍST!!! (MŮŽETE SI VZÍT SEBOU KAMARÁDA/KAMARÁDKU )

Přihlášeni jsou:

1. Hanka Rychnovská, 2. Jan Müller, 3. Tobiáš Handlíř, 4. Fabián Handlíř, 5. Láďa Zika, 6. Týnka Ziková, 7. Pepa Drobný, 8. Dan Řehák, 9. Jíra Rathouský, 10. Lucka Keinová, 11. Sergiu Matico, 12.

2. TERMÍN MINI PŘÍPRAVKY 10.7. - 16.7.2017 MAX POČET MÍST 35 ZBÝVÁ - 0 MÍST!!! JSME JIŽ PLNÍ MŮŽETE SE HLÁSIT UŽ JEN JAKO NÁHRADNÍCI NEBO OD ROČNÍKU 2008 A NÍŽE DO DRUHÉHO TERMÍNU.

Přihlášeni jsou:

1. Marianka Pintaudi, 2. Filípek Křivan, 3.Kubík Musil, 4. Adámek Musil, 5.Alešek Pipota, 6. Šíma Pipota, 7. Otík Černohorský, 8. Ondra Jabor, 9. Eliška Spišáková, 10. Holec Radek, 11. Holec Petr, 12. Viky Vavříková, 13. Patrik Vavřík, 14. Radek Pařízek, 15. Kristýna Chlumská, 16. Maruška Vepřeková, 17. Jan Bräuer, 18. Ondra Bräuer, 19. .....,  20. Dominik John, 21.Táďa Jabor, 22. Vojta Kopecký, 23. Klárka Parlesáková, 24. Zuzka Parlesáková, 25. Ondra Baco, 26. Ježek Jakub, 27. Petr Pulda, 28. Pulda Radek, 29. Katka Šterclová, 30. Kalina Josef, 31. Jan Vrátný, 32. Štulíková Sofie, 33. Anežka Konrádová, 34. Mošnová Anička, 35. Daniel Švorc.

Náhradníci: 1. Míla Kopčan, 2. Kuba Svoboda, 3. Dan Sojka, 4.

PŘIHLÁŠKY MI PIŠTĚ DO KNIHY NÁVŠTĚV NA www.atletikahrou.cz , NEBO NA Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., NEBO MI TO MŮŽETE NAHLÁSIT NA TRÉNINKU.

REGISTRACE DĚTÍ ROČNÍKŮ 2006 A 2007

Je potřeba udělat dětem registrace aby mohly závodit v krajských soutěžích. Kdo ještě neodevzdal lékařské potvrzení (formulář je ke stažení na stránkách ) co nejdříve doneste, na základě potvrzení vytisknu registrační list, který mi na tréninku podepíšete a uhradíte 100kč za registraci, na kterou mohou závodit 5let. Vše se obratem posílá na Český Atletický Svaz.  Kdo už registraci má, toho se to netýká.

NEJBLIŽŠÍ ZÁVODY V ČERVNU 2017

4.6. MILADA RUN - propozice a přihlášky zde:  http://miladarun.cz/propozice/

Přihlášeni jsou: 1. Lída, 2. Láďa Zika, 3. Týnka Ziková, 4. Lucka Vrátná, 5. Zuzka Vrátná, 6. Kuba Ježek, 7. Jakub Musil, 8. Adam Musil, 9.

6.6. KPD MLADŠÍHO ŽACTVA - 3. KOLO CHOMUTOV ( 2004,2005 A 2006 ) - informace ještě upřesním.

10.6. DĚČÍNSKÁ MÍLE - závody pro děti od 4 do 15 let - závodní trať od 100m do 800m  propozice budou ještě upřesněny

17.6.  KPJ MLADŠÍCH ŽÁKŮ A ELÉVŮ - ročníky 2004,2005,2006 a 2007 - pouze registrovaní !!!

21.6. Olympijský běh v Děčíně - pro všechny věkové kategorie  - přihlášky zde:  http://www.olympijskybeh.cz/zavody/decin/ kdo bude přihlášen, napište mi do knihy návštěv prosím.

Přihlášeni jsou: 1. Lída, 2. Adam Musil, 3. Jakub Musil, 4. Mája Pintaudi, 5. Kuba Ježek, 6. Jan Müller, 7. Anežka Černohorská, 8. Terka Miškovská, 9. Petr Miškovský, 10. Adam Miškovský, 11. Jan Miškovský, 12. Vojta Miškovský, 13. Nídr Matěj, 14. Nidr Vojta, 15. Týnka Ziková, 16. Pulda Radek, 17. Pulda Petr, 18. Eliška Spišáková, 19.

ZDE SI MŮŽETE STÁHNOUT FORMULÁŘ NA ZDRAVOTNÍ PROHLÍDKU:  

http://www.gyohavl.cz/UserFiles/files/dokumenty/Zadost_posudek.pdf

Top