PROSÍM  RODIČE O POCHOPENÍ K NÁHRADNÍM TRÉNINKŮM Z DŮVODU TĚCHTO SPORTOVNÍCH AKCÍ. NÁHRADNÍ TRÉNINKY BUDOU VŽDY VČAS OZNÁMENY. DĚKUJI :-)

VŠICHNI SE VEZMOU NA  ZIMNÍ SOUSTŘEDĚNÍ ČELOVKU, BĚŽKY SI BERE POUZE 3. BĚH - ATLETICKÁ PŘÍPRAVKA A ŽACTVO, OSTATNÍ SI MŮŽOU VZÍT SÁNĚ, BOBY, JEŽDÍKY... :-)

ATLETICKÁ ŠKOLIČKA  2011 - 2013   

ZIMA - 4.1. - 7.1. 2018    zbývá 1 volné místo

( 1. Tomáš Polák, 2. Otík Král, 3. Evelínka Šebková, 4. Justýnka Šebková, 5. Káťa Ženíšková, 6. Jíra Běloch, 7. Adélka Stará, 8. Kája Horáková, 9. Vojtík Macho, 10. Vojtík Bajan, 11. Barča Hřebíková, 12. Káta Michálková, 13. Bertík Votík, 14. Evelínka Zárubová, 15. Maruška Grubrová, 16. Julie Kadlecová, 17. Viky Kratochvíl , 18. Votík - sourozenec, 19. Filípek Bláha, 20. ) 

JARO - 5.4. - 8.4. 2018   zbývá 14 volných míst

( 1. Jíra Běloch, 2. Tomášek Polák, 3. Daniel Vlček, 4. Káťa Ženíšková, 5. Evelínka Šebková, 6. Justýnka Šebková, )

LÉTO - 21.6. - 24.6.2018   zbývá 16 volných míst

(1. Jíra Běloch, 2. Káťa Ženíšková, 3. Justýnka Šebková, 4. Evelínka Šebková, 5.) 

ATLETICKÁ MINI PŘÍPRAVKA  2008 - 2011 max.  

ZIMA - 18.1. - 21.1. 2018   zbývá 9 volných míst       

( 1. Šimon Pipota, 2. Aleš Pipota, 3. Filip Křivan, 4. Katka Šterclová, 5. Dominik John, 6. Kuba Musil, 7. Radek Holec, 8. Petr Holec, 9. Fabián Hnadlíř, 10. Adam Musil, 11. Táďa Jabor, 12. Martina Nováková, 13. Vospálek Jiří, 14. Vospálková Tereza, 15.  Klárka Parlesáková, 16. Zuzka Parlesáková, 17. Kryštof Latislav, 18. Daneček Švorc, 19. Kryštof Štulík, 20. Šimon Patzelt, 21. Otík Černohorský, )

JARO - 19.4. - 22.4. 2018   zbývá 5 volných míst        

( 1. Šimon Pipota, 2. Aleš Pipota, 3. Filip Křivan, 4. Petr Pulda, 5. Radek Pulda, 6. Katka Šterclová, 7. Dominik John, 8. Adam Musil, 9. Kuba Musil, 10. Radek Holec, 12. Petr Holec, 13. Veronika Menclová, 14. Martina Nováková, 15. Maruška Grubrová, 16. Jonáš Horák, 17. Sára Horáková, 18. Zuzka Mališová, 19. Ondra Mališ, 20. Eliška Tomášková, 21. Terezka Tomášková, 22. Temi Ogunwale, 23. Tobi Ogunwale, 24. Tadeáš Jabor, 25. Kryštof Latislav, 26.)

LÉTO - 2.7. - 8.7.2018   zbývá 10 volných míst            

( 1. Šimon Pipota, 2. Aleš Pipota, 3. Filip Křivan, 4. Petr Pulda, 5. Radek Pulda, 6. Katka Šterclová, 7. Dominik John, 8. Adam Musil, 9. Kuba Musil, 10. Tomášková Eliška, 11. Tomášková Terezka, 12. Veronika Menclová, 13. Ondra Vlach,  14. Holec Radek, 15. Holec Petr, 16. Sára Horáková, 17. Jonáš Horák, 18. Tadeáš Jabor, 19. Martina Nováková, 20. )

ATLETICKÁ PŘÍPRAVKA A ŽACTVO - 2003 - 2007 max.  

ZIMA - 25.1. - 28.1.2018     zbývá 0  volných míst

( 1. Anežka Nováková, 2. Mája Zdeňková,  3. Violka Šafaříková,  4. Jakub Ježek, 5. Tlamichová Sofie, 6. Marianka Pintaudi, 7. Pepa Drobný, 8. Dan Řehák, 9. Viky Vavříková, 10. Lucka Kleinová, 11. Jan Vrátný, 12. Ondra Baco, 13. Musil Adam, 14. Emma Blažková, 15. Ondra Jabor, 16. Linda Sekyrová, 17. Řehánková Adéla, 18. Šnajdrová Nela, 19. Spurná Eliška, 20. Klimentová Monika, 21. Jan Lazar, 22. Hrušková Nikola, 23. Barcalová Pamela, 24. Dančovičová Lucka, 25. Nikola Hofmannová, 26. Angelina Grankinová, 27. Romča Pomichálková, 28. Matěj Schwarz, 29. Hana Rychnovská, 30. Lucka Vrátná, 31. Zuzka Vrátná, 32. Sergiu Matico, 33. Jan Müller,  34. Nela Šprojcarová, 35. Láďa Zika, 36. Jitka Kolářová, 37. Míra - trenér, 38. Lída - trenérka, 39.  Týnka Ziková, 40.)

Náhradníci: 1.

JARO - 26.4. - 29.4.2018    zbývá 8 volných míst 

 ( 1. Zuzka Vrátná,  2. Lucka Vrátná,  3. Mia Urválková, 4. Jakub Ježek, 5. Tlamichová Sofie, 6. Marianka Pintaudi, 7. Pepa Drobný, 8. Dan Řehák, 9. Viky Vavříková, 10. Lucka Kleinová, 11. Jan Vrátný, 12. Jíťa Kolářová, 13. Ondra Baco, 14. Linda Sekyrová, 15. Romča Pomichálková, 16. Matěj Schwarz, 17. Otík Černohorský, 18. Anežka Černohorská, 19. Parlesáková Klára, 20. Parlesáková Zuzka, 21. Hanka Rychnovská, 22. Nela Šprojcarová, 23. Ondra Jabor, 24. Nováková Anežka, 25.)

LÉTO - 9.7. - 15.7.2018     zbývá 11 volných míst

  ( 1.Ondra Baco, 2.Jíťa Kolářová, 3. Mia Urválková, 4. Jakub Ježek, 5. Tlamichová Sofie, 6. Pepa Drobný, 7. Dan Řehák, 8. Viky Vavříková, 9. Lucka Kleinová, 10. Jan Vrátný, 11.  Ondra Baco, 13. Matěj Schwarz, 14. Otík Černohorský, 15. Anežka Černohorská, 16. Parlesáková Klára, 17. Parlesáková Zuzka, 18. Hanka Rychnovská, 19. Ondra Jabor, 20. Jan Hrabě, 21. Vašek Hrabě, 22. Šimon Závěrka, 23. Marianka Pintaudi, 24.)

 

POKUD BY NĚKDO POTŘEBOVAL DÁT DÍTKO  DO JINÉHO TERMÍNU, NEBO KDYBY SE CHTĚL NĚKDO Z DĚTÍ ZÚČASTNIT DVOU SOUSTŘEDĚNÍ,  MŮŽEME SE SPOLU DOMLUVIT :-) 

PŘIHLÁŠKY PIŠTE:    do knihy návštěv, nebo na  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., nebo mi můžete účast nahlásit na tréninku.

Top