Napsat novou zprávu
 


oroleled: Наружное утепление фасадов
Люди, решившие утеплить стены квартир и домов, фасады зданий и домов, обращаются на сайт https://uteplenie.net.ua / в любое удобное для них время. Наши специалисты хорошо разбираются в специфике наружного утепления, реализуя оперативно даже самые крупные и масштабные проекты. Работы завершаются альпинистами - высотниками всегда ответственно, вне зависимости от высоты и этажности здания. Качество работы сертифицированных сотрудников гарантируется, а деятельность осуществляется по разрешительным документам.

pondělí 21. červen 2021 9:31
Lída: Pokoje - sosutředění
Pokoj 1 - Ježek M., Pomichálek O., Kvasnička Š. a Hakl D. Pokoj 2 - Wirknerová B., Krčová A. a Johnová D. Pokoj 3 - Dubišárová D., Zavoralová T., Novotná A., Jeřábková T., Došková B. a Došek E. Pokoj 4 - Mrňáková A., Bourová S. a Piskačová L. Pokoj 5 - Turčínek T., Váňo P., Macek M., Engelhart O. a Dvonč D. Snažila jsem se alespoň z části vyhovět všem požadavkům, ale vzhledem k počtu lůžek na jednotlivých pokojích a počtu holek a kluků a ještě do toho rozdělit jílovské i děčínské děti a ještě sourozence...:-) tak to jinak nešlo. Popřípadě můžeme doladit na místě... :-)

úterý 15. červen 2021 19:44
V.KISLINGEROVA: Spolu na Soustředění
Dobry den, oroduji za syna Dominika Dvonce, přál by si být na pokoji s Ondrou Engelhartem na soustředění od čtvrtka. Snad to bude možné, děkuji. Hezký den.

úterý 15. červen 2021 17:11
Lída: Luky P. - soustředění
Děkuji za info, dnes je to již asi šestý případ z různých škol ....

pondělí 14. červen 2021 18:42
Lukas Pichert: omluva
Dobry den, na dnes musim opet Lukyho omluvit. Ve tride meli spoluzaka positivne testovaneho,tak je cela trida Doma a ceka se na vyjadreni hygieny k dalsimu postupu. Dekuji Loudova.

pondělí 14. červen 2021 11:18
 
Powered by Phoca Guestbook
Top